Our Team

Daniela Němcová

ředitelka BPS – Byznys pro společnost


Daniela drží pevně v rukách otěže celé naší společnosti. Svoji energickou, ale klidnou a rozhodnou sílu využívá i k vedení týmu expertů. Společně s našimi signatáři vymýšlí, jak nejlépe aplikovat trendy nejen v diverzitě, ale v celém udržitelném podnikání. Je duší naší společnosti a ví, že je třeba jemně našlapovat a posouvat se vpřed třeba i po malých krůčcích, protože postoje a chování se těžko mění. Ambicí Daniely totiž není nic menšího než změna myšlení celé společnosti.  Jejím cílem je, abychom všichni diverzitu a inkluzi přijímali jako jedno z důležitých hodnotových témat našeho každodenního života a naší kultury. Byznys pro společnost, největší platformu pro odpovědné a udržitelné podnikání v Česku, vede od září 2020.

Pavel Štern

ředitel programů
+420 607 919 028
stern@byznysprospolecnost.cz


Pavel stojí pevně nohama na zemi. Je to klidný pevný pilíř, na kterém stojí naše projekty. Opírá se o trendy v diverzitě a inkluzi po celém světě a přináší je do českého prostředí. Stará se a pracuje na tom, aby mohli být lidé i v práci sami sebou a ještě přitom pečovat o jiné. Řízení projektů s přesahem do politiky zaměstnanosti či rozvoje lidských zdrojů Pavlovi nejsou cizí a nerozhodíte ho ani tématy jako jsou flexibilita a mobilita pracovního trhu. Pokud je v něčem skutečným fajnšmekrem pak jsou to projekty týkající se věku v práci, ale do varu se dostane až při diskuzích o podpoře zaměstnavatelů pro neformálně pečující osoby.

Jana Skalková

manažerka HR programů
+420 604 208 566
skalkova@byznysprospolecnost.cz


„Každý z nás je unikát, jedinečný, nenahraditelný," tak obvykle začíná Jana své prezentace k diverzitě a inkluzi. Pod palcem má totiž projekt evropské Charty diverzity. Jana chvíli nevydrží na jednom místě. Její tempo je živelné jako ona sama a jejím teritoriem jsou domovské firmy našich klientů. Každodenně komunikuje a spolupracuje se signatáři, manažerkami a manažery úspěšných společností a neúnavně probírá jejich potřeby, aby jejich přání splnila dřív než budou vyřčena. Pomáhá všem a všude hlavně s praktickou stránkou diverzity. Diverzitou se na straně korporací zabývá více než 20 let – od tvorby strategií, až po jejich realizaci. Signatářům pomáhá také s nastavením procesů, odbornými tréninky a workshopy. Jana také intenzivně propojuje svět korporací se světem politiků a legislativců – společnost měníme společně. Rozmanitostí a rovností vyloženě žije a nikdy neodmítne možnost prezentovat tato témata na odborných platformách.

Veronika Hejzlarová

koordinátorka měření DISA – Diversity and Inclusion Strategic Assessment 
+420 607 531 931
hejzlarova@byznysprospolecnost.cz

Veronika je naší koordinátorkou oblasti dDiverzity, nyní ale koordinuje hlavně sebe, svého muže, syna a malinkou dcerku. Veronika je stále ve střehu pomoci nám změřit diverzitu klidně i na Marsu. Nejvíce exceluje v měření DISA (Diversity and Inclusion Strategic Assessment). Je to expertka na slovo vzatá a z analýz dotazníků dokáže vyčíst neuvěřitelné množství informací, na základě kterých vám i důkladně poradí.