Our Team

Kamila Čubanová

diversity manager
+420 724 202 626
cubanova@byznysprospolecnost.cz

Kamila has extensive experience in the field of HR, having worked in various positions in multinational corporations.

Throughout her practice, she has been dedicated to diversity, especially gender issues. Since 2022, she has been working at Biznys pro společnost as Diversity Charter Manager, where she systematically addresses issues of diversity and inclusion, flexibility and other current topics of the current labor market.

Pavel Štern

ředitel programů
+420 607 919 028
stern@byznysprospolecnost.cz


Pavel stojí pevně nohama na zemi. Je to klidný pevný pilíř, na kterém stojí naše projekty. Opírá se o trendy v diverzitě a inkluzi po celém světě a přináší je do českého prostředí. Stará se a pracuje na tom, aby mohli být lidé i v práci sami sebou a ještě přitom pečovat o jiné. Řízení projektů s přesahem do politiky zaměstnanosti či rozvoje lidských zdrojů Pavlovi nejsou cizí a nerozhodíte ho ani tématy jako jsou flexibilita a mobilita pracovního trhu. Pokud je v něčem skutečným fajnšmekrem pak jsou to projekty týkající se věku v práci, ale do varu se dostane až při diskuzích o podpoře zaměstnavatelů pro neformálně pečující osoby.

Veronika Hejzlarová

koordinátorka měření DISA – Diversity and Inclusion Strategic Assessment 
+420 607 531 931
hejzlarova@byznysprospolecnost.cz

Veronika je naší koordinátorkou oblasti dDiverzity, nyní ale koordinuje hlavně sebe, svého muže, syna a malinkou dcerku. Veronika je stále ve střehu pomoci nám změřit diverzitu klidně i na Marsu. Nejvíce exceluje v měření DISA (Diversity and Inclusion Strategic Assessment). Je to expertka na slovo vzatá a z analýz dotazníků dokáže vyčíst neuvěřitelné množství informací, na základě kterých vám i důkladně poradí.