Náš tým

Kamila Čubanová

manažerka diverzity
+420 724 202 626
cubanova@byznysprospolecnost.cz

Kamila má bohaté zkušenosti v oboru HR, kdy pracovala na různých pozicích v nadnárodních korporacích.

Během celé své praxe se věnovala diverzitě, zejména genderovým otázkám. V Byznysu pro společnost působí od roku 2022 jako Manažerka Charty diverzity, kde se systematicky se věnuje otázkám diverzity a inkluze, flexibility a dalším aktuálním tématům současného trhu práce.

 

Pavel Štern

ředitel BPS
+420 607 919 028
stern@byznysprospolecnost.cz


Pavel stojí pevně nohama na zemi. Je to klidný pevný pilíř, na kterém stojí naše projekty. Opírá se o trendy v diverzitě a inkluzi po celém světě a přináší je do českého prostředí. Stará se a pracuje na tom, aby mohli být lidé i v práci sami sebou a ještě přitom pečovat o jiné. Řízení projektů s přesahem do politiky zaměstnanosti či rozvoje lidských zdrojů Pavlovi nejsou cizí a nerozhodíte ho ani tématy jako jsou flexibilita a mobilita pracovního trhu. Pokud je v něčem skutečným fajnšmekrem pak jsou to projekty týkající se věku v práci, ale do varu se dostane až při diskuzích o podpoře zaměstnavatelů pro neformálně pečující osoby.

Veronika Hejzlarová

koordinátorka měření DISA – Diversity and Inclusion Strategic Assessment 
+420 607 531 931
hejzlarova@byznysprospolecnost.cz

Veronika je naší koordinátorkou oblasti diverzity, nyní ale koordinuje hlavně sebe, svého muže, syna a malinkou dcerku. Veronika je stále ve střehu pomoci nám změřit diverzitu klidně i na Marsu. Nejvíce exceluje v měření DISA (Diversity and Inclusion Strategic Assessment). Je to expertka na slovo vzatá a z analýz dotazníků dokáže vyčíst neuvěřitelné množství informací, na základě kterých vám i důkladně poradí.