Starám se a pracuji

Starám se a pracuji

Byznys pro společnost poskytuje kromě všech svých expertních programů také poradenské služby pro neformálně pečující. Poradna Starám se a pracuji nabízí celou škálu služeb, které mohou využít ti, kdo o někoho neformálně pečují. Jde o komplexní systematické poradenství v oblasti sociální, zdravotní, psychologické, finanční a právní a je poskytováno jako zaměstnanecký benefit.

Pokud jste zaměstnavatel a máte zájem poskytovat svým zaměstnancům a zaměstnankyním tento netradiční, ale užitečný benefit, kontaktujte Pavla Šterna.

Proč by zaměstnavatelé měli vytvářet prostředí přátelské k neformálně pečujícím?

Zaměstnanci a zaměstnankyně, kteří musí pečovat a pracovat, se znenadání ocitají pod obrovským tlakem. Ovlivňuje to jejich soustředění a pracovní výkon. Většina českých zaměstnavatelů má o tématu neformální péče či tzv. sendvičové generaci velice málo informací. Zaměstnavatelé by v prvé řadě měli mít představu, kolik jejich zaměstnanců je v takové životní situaci. Měli by vyvíjet konkrétní aktivity, aby zaměstnanci věděli, že jim je problematika známa a chtějí jim v rámci firemní politiky a kultury pomáhat, a vytvářet tzv. přátelské prostředí pro neformálně pečující 

Veškeré služby poradny poskytujeme také online prostřednictvím videohovoru přes aplikace Whatsapp, Skype, Zoom a Microsoft Team.