Workshopy v rámci PBF nabírají na obrátkách

 

Rozšířená série 6 workshopů v rámci konference Pride Business Forum napovídá, že letošní ročník má pořádně nabitý program a máte se, vedle prezentací a panelových diskuzí, rozhodně na co těšit!

První řada tří workshopů odstartuje ve 14.00. V roli facilitátora workshopu č. 1 se objeví Steve Roth (Out & Equal) s tématem začlenění LGBT na pracoviště. Tento hodinový program také poskytne prostor pro pochopení toho, co znamená být spojencem LGBT a jak LGBT inkluze může pozitivně ovlivnit společnost prostřednictvím posílení týmové práce, komunikace a kulturní kompetence. Czeslaw Walek (Prague Pride) upozorní v rámci workshopu č. 2, jak český, ale i zahraniční veřejný sektor přistupuje k tématu LGBT rovnosti na pracovišti. Workshop č. 3 bude za účasti Marijn Pijnenburg a Petra Kašpara (IBM) věnován LGBT vnitřním zaměstnaneckým skupinám (ERG). Budeme hovořit o tom, jak mohou skupiny řešit své současné problémy a fungovat efektivněji, jak posílit jejich renomé v rámci společnosti a jak využít skutečný dopad, který mají na business.

O hodinu později začne druhá série workshopů, která potrvá do 16.00.  Jak zapojit management do LGBT diverzity na pracovišti se bude věnovat facilitátor workshopu č. 4  Harry Odenhoven (Vodafone). Chybět nebudou ani dobré příklady z praxe. Dita Stejskalová (Ogilvy) se v rámci workshopu č. 5 bude věnovat tématu: LGBT jako zákazník. Komunikovány budou zkušenosti firem působících na českém trhu s marketingovými aktivitami zaměřenými na LGBT komunitu. Následné panelové diskuze se zúčastní: Roman Kocián, Primeros, Jan Vošta, Staropramen a Václav Gráf, Airbnb. Facilitátorkou 6. workshopu je Pavlína Kalousová (Byznys pro společnost, česká Charta diverzity). Budeme diskutovat o tom, jak zapracovat a zvýšit důraz na LGBT rovnost ve strategii diverzity a inkluze (DI), jakou úlohu hrají HR a DI manažeři a sdílet osvědčené postupy v této oblasti od mezinárodních i místních firem, které již objevily potenciál začlenění tohoto tématu do strategie DI.

Kompletní program naleznete zde.

Účast je zdarma po předchozí registraci zde.

Comments are closed.