Workshopy v rámci PBF nabírají na obrátkách

 

Rozšířená série 6 workshopů v rámci konference Pride Business Forum napovídá, že letošní ročník má pořádně nabitý program a máte se, vedle prezentací a panelových diskuzí, rozhodně na co těšit!

První řada tří workshopů odstartuje ve 14.00. V roli facilitátora workshopu č. 1 se objeví Steve Roth (Out & Equal) s tématem začlenění LGBT na pracoviště. Tento hodinový program také poskytne prostor pro pochopení toho, co znamená být spojencem LGBT a jak LGBT inkluze může pozitivně ovlivnit společnost prostřednictvím posílení týmové práce, komunikace a kulturní kompetence. Czeslaw Walek (Prague Pride) upozorní v rámci workshopu č. 2, jak český, ale i zahraniční veřejný sektor přistupuje k tématu LGBT rovnosti na pracovišti. Workshop č. 3 bude za účasti Marijn Pijnenburg a Petra Kašpara (IBM) věnován LGBT vnitřním zaměstnaneckým skupinám (ERG). Budeme hovořit o tom, jak mohou skupiny řešit své současné problémy a fungovat efektivněji, jak posílit jejich renomé v rámci společnosti a jak využít skutečný dopad, který mají na business.

O hodinu později začne druhá série workshopů, která potrvá do 16.00.  Jak zapojit management do LGBT diverzity na pracovišti se bude věnovat facilitátor workshopu č. 4  Harry Odenhoven (Vodafone). Chybět nebudou ani dobré příklady z praxe. Dita Stejskalová (Ogilvy) se v rámci workshopu č. 5 bude věnovat tématu: LGBT jako zákazník. Komunikovány budou zkušenosti firem působících na českém trhu s marketingovými aktivitami zaměřenými na LGBT komunitu. Následné panelové diskuze se zúčastní: Roman Kocián, Primeros, Jan Vošta, Staropramen a Václav Gráf, Airbnb. Facilitátorkou 6. workshopu je Pavlína Kalousová (Byznys pro společnost, česká Charta diverzity). Budeme diskutovat o tom, jak zapracovat a zvýšit důraz na LGBT rovnost ve strategii diverzity a inkluze (DI), jakou úlohu hrají HR a DI manažeři a sdílet osvědčené postupy v této oblasti od mezinárodních i místních firem, které již objevily potenciál začlenění tohoto tématu do strategie DI.

Kompletní program naleznete zde.

Účast je zdarma po předchozí registraci zde.

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Comments are closed.