Oceníme LGBT diverzitu ve firmách

 

Byznys pro společnost jako jeden z iniciátorů Pride Business Fóra letos ve spolupráci s cenami bePROUD ocení přístup zaměstnavatelů k problematice LGBT osob na pracovišti. Cílem cen je ocenit, motivovat a zviditelnit snahy zaměstnavatelů při zavádění postupů směřujících k lepší inkluzi LGBT zaměstnanců v České republice.

Hodnocen bude strategický přístup k této oblasti, konkrétní projekty a nástroje podporující inkluzi LGBT zaměstnanců a jakým způsobem je téma podporováno nejvyšším vedením a komunikováno, jak interně, tak navenek. O cenu se mohou ucházet zaměstnavatelé všech velikostí – ať již z řad firemních subjektů, veřejné správy či neziskových organizací. Oceněny budou tři nejlepší společnosti za strategický a zajímavý přístup k této problematice. 

Do ceny se zaměstnavatelé mohou hlásit prostřednictvím formuláře: https://lgbt-zamestnavatel.netquest.cz/. A to nejpozději do 25. května 2018.

Vyhlášení vítězů proběhne na výroční konferenci Pride Business Fora. Ta se uskuteční 15. června 2018 v hotelu Hilton Prague Old Town. Na konferenci mají členové Byznysu pro společnost a signatáři Charty diverzity vstup zdarma.

Comments are closed.