Konference PBF představí hvězdné řečníky

 

Největší setkání na téma rovnosti LGBT osob na pracovišti ve střední a východní Evropě – Prague Business Forum 2017 se uskuteční 16. června od 9.30 do 17.30 v hotelu Hilton Prague.

 

Konference vám poskytne jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy v oblasti LGBT rovnosti na pracovišti a potkat se se světovými experty v této oblasti.

Těšit se můžete například na Selisse Berry CEO organizace Out & Equal ze San Francisca, Lindsay-Rae McIntyre, VP Human Resources IBM z New Yorku, Harryho Odenhovena, Customer Experience and Operations Director Vodafone Group z Londýna, Tanju De Coster, Associate General Counsel v Airbnb. O své zkušenosti práce s LGBT komunitou v dalších úspěšných firmách se podělí zástupci společností ADP, Accenture, Hilton, Credit Suisse, GE.

Každoroční summit si klade za cíl poskytnout prostor pro diskusi, výměnu dobrých nápadů a postupů mezi podniky v oblasti LGBTI rozmanitosti v pracovním prostoru. Letošní ročník se zaměří na obchodní dopad rozmanitosti a na LGBT rovnost na pracovišti ve Střední a východní Evropě. Celý program naleznete zde.
Konference se koná se v anglickém jazyce se simultánním tlumočením do češtiny.

Účast je zdarma po předchozí registraci zde

Byznys pro společnost a Charta diverzity jsou součástí programového týmu a spolupořadateli konference.

Comments are closed.