Jak na LGBT rovnost na pracovišti? Poradí PBF!

 

Panelové diskuze s unikátními řečníky z celého světa, přímé zkušenosti s coming outem ve firemním prostředí, pohled na aktivity EU, série workshopů a skvělá příležitost k networkingu s kolegy z CEE. To vše je Pride Business Forum 2017.

Zarezervujte si datum 16. 6. a přijďte v 8.30 do hotelu Hilton Prague.

Letošní ročník PBF se zaměří na obchodní dopad rozmanitosti a na LGBT rovnost na pracovišti ve Střední a východní Evropě.

Těšit se můžete například na řečnické hvězdy, jako jsou Selisse Berry CEO organizace Out & Equal ze San Francisca, která svojí prezentací v 9.50 představí 20letou cestu směrem k LGBT rovnosti na pracovišti v USA a výzvy současnosti. Lindsay-Rae McIntyre, VP Human Resources IBM z New Yorku vystoupí v 16.20 se svojí globální perspektivou týkající se diverzity a LGBT osob a Harry Odenhoven, Customer Experience and Operations Director Vodafone Group z Londýna bude facilitátorem workshopu v 15.00 na téma: Jak zapojit management do LGBT diverzity na pracovišti.

O své zkušenosti práce s dopady opatření ve prospěch LGBT rovnosti na pracovišti na business se podělí panelisti v prvním diskuzním panelu v 10.10. Vystoupí zde: Selisse Berry (Out & Equal), Jean-Luc Vay (Prout at Work), Lindsay-Rae McIntyre (IBM) a Harry Odenhoven (Vodafone). Druhá panelová diskuze začne v 11.40 a LGBT rovnost budeme řešit v kontextu střední a východní Evropy. Případové studie budou rozebírat Tanja de Costerová (Airbnb), Pavlína Kalousová (Byznys pro společnost, česká Charta Diverzity), Gergely Horvath (GE) – Maďarsko, Martin Moťovský (ADP) – Česká republika. Nebude chybět ani pohled na aktivity EU, který představí ve 12.30 Monika Ladmanová, poradkyně komisařky EU pro spravedlnost, spotřebitele a rovnost žen a mužů při prosazování LGBT rovnosti. Následuje série dvou workshopů, která potrvá až do 16.00. Závěrečná slova pronesou Marijn Pijnenburg (IBM) a Steve Roth (Out & Equal) v 16.40. Poté bude následovat networking.

Kompletní program naleznete zde.

Účast je zdarma po předchozí registraci zde.

Comments are closed.