Pride Business Forum 2019

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Pride Business Forum 2019

21.06.2019 @ 8:30 - 16:00

Equality in the workplace: it’s easier than you think

Ústředním tématem konference Pride Business Forum 2019 bude hodnota rovnosti. Rovnost je základním principem, na kterém firmy fungují. Jak se tento princip promítá do každodenní praxe? Co by měly firmy dělat, aby žádný LGBT zaměstnanec nezůstal na vedlejší koleji? Letošní konference se bude zabývat praktickými opatřeními, která může každý zaměstnavatel uplatnit s cílem zavést rovnost LGBT osob na pracovišti. Od jednodušších až po komplexní – je to jednodušší, než si myslíte!

Každý rok se k nám připojí více než 200 účastníků včetně vedoucích pracovníků, členů zaměstnaneckých skupin, personalistů a D&I odborníků, aby se podělili o strategie a osvědčené postupy pro vytváření LGBT inkluzivního pracovního prostředí.

Na letošní konferenci opět budeme mít možnost poslechnout si inspirativní řečníky, panelové diskuse s vedoucími pracovníky, zúčastnit se workshopů a navázat nové kontakty. Zároveň se dozvíte, kdo získá cenu LGBT Friendly Employer 2019.

Registrovat se můžete ZDE. Signatáři Charty diverzity a členové Byznysu pro společnost mají 1 vstup za firmu zdarma. Při registraci zadejte kód BPS2019.

Podrobnosti

Datum:
21.06.2019
Čas:
8:30 - 16:00

Místo konání

Hilton Prague Old Town
V Celnici 7
Praha 1,