Zpět na Aktuality

Siemens hledá nové zaměstnance, láká mámy malých dětí

Novinka

Až osmdesát procent zaměstnanců centra sdílených služeb společnosti Siemens tvoří ženy a firma vzkazuje: Jste maminka na mateřské dovolené? V Siemens Shared Services hledáme i Vás – a klidně i na práci z domova!


V Praze, Ostravě a ve Frenštátu pod Radhoštěm funguje v rámci koncernu Siemens centrum sdílených služeb pod názvem Shared Services, které poskytuje zákazníkům služby v oblasti účetnictví, financí, kontrolingu, nákupu, logistiky a lidských zdrojů v celkem 28 jazycích. Zaměstnává přes tisíc lidí a intenzivně hledá další, cílí přitom na matky malých dětí.

“Předtím, než jsem založila rodinu, mě v rámci mé práce velmi bavilo cestovat po světě a poznávat nové a nové lidi. A kdo si chce vybudovat kariéru, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že v Siemens Shared Services jsou pro to ty nejvhodnější podmínky,” láká nové lidi do týmu na stránkách centra sdílených služeb koncernu Siemens vedoucí operací v Ostravě Vanessa Hellwing. Je reálným příkladem, že rodičovství a kariéra jde skloubit.

A žen, které o této možnosti ve firmě mluví, je na stránkách více. Podmínka pro práci v centru je vlastně jediná – dobrá znalost angličtiny nebo němčiny. A benefitů nabízí centrum hodně, od firemní školky, přes flexi úvazky, částečné úvazky až po možnost práce z domova.

Celý text čtěte ZDE.