Evropský den diverzity 2018: Předsudky a stereotypy jako skrytá brzda inovací a rozvoje společností, firem a lidí?

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Evropský den diverzity 2018: Předsudky a stereotypy jako skrytá brzda inovací a rozvoje společností, firem a lidí?

28.05.2018 @ 9:00 - 13:00

Akci pořádá aliance Byznys pro společnost v programu Charta Diverzity pod záštitou poslankyně Markéty Pekarové Adamové a poslance Víta Kaňkovského. 

Společně se zástupci a zástupkyněmi politického, mediálního a firemního prostředí se budeme věnovat tématu, diskutovat, sdílet zkušenosti a hledat odpovědi mj. na otázky: Jaký vliv mají psané a nepsané normy na překonávání stereotypů a předsudků v životě společnosti, firem a každého z nás? Jak mohou předsudky a stereotypy brzdit náš osobní, firemní a společenský život i profit? 

Součástí programu je slavnostní podpis Charty Diverzity ze strany nových signatářů – zástupců/-kyň firem, a dvě panelové diskuse: Současná diskuse o roli pracujících žen v Česku Věk v práci – mají všechny generace stejnou šanci?. Účast v nich přijali například Soňa Schwarzová, Chief Human Resources Officer Czech and Slovak, NN pojišťovna a penzijní společnost, Jiří Šatava, výzkumník IDEA při CERGE-EI a CERGE-EI, a Tomáš Ervín Dombrovský, analytik pracovního trhu, LMC. 

Registrujte se prosím včas, nejpozději však do 22. května 2018, na skalkova@byznysprospolecnost.cz. Kapacita je omezena. Podrobnější pozvánku obdržíte v předstihu před akcí.

 

Podrobnosti

Datum:
28.05.2018
Čas:
9:00 - 13:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR
Sněmovní 4
Praha 1,
+ Google Mapa